Alfa Gravity

Wellness Studio

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СФЕРІ РОЗВИТКУ ТІЛА

(068) 688-19-50

Що таке Alfa Gravity?

Alfa Gravity – це комплекс вправ з використанням спеціального мотузкового тренажеру для розвитку здоров’я всього тіла та пробудження цікавості до життя


Познайомтеся з унікальною дією на організм від занять на мотузках:

01

Розвантаження хребта

Вправи виконуються в повітрі з прікріпленням за руки та ноги в горизонтальному положенні і сили гравітації природньо розправляють хребет. Навіть просто повисівши на мотузках, не виконуючи вправ, лінії тіла витягуються без зайвих навантажень, під власною вагою тіла людини м’язи розслабляються, покращується кровопостачання головного мозку та мікро циркуляція кінцівок.

02

Багатофункціональність

Особливістю Alfa Gravity є те, що воно поєднує в собі всю багатогранність сучасних активностей: фітнесу, стрейчингу, пілатесу, йоги або силового навантаження. Це може бути як тренування з концентрацією уваги на тіло та роботою з диханням, комплекс на розтяжку для збільшення амплітуди рухів та можливостей вашого тіла, так і потужне інтенсивне силове тренування.

03

Глибоке розслаблення

Завдяки підвішеному стану, в фазі розслаблення м’язи отримують додаткове звільнення. Завдяки цьому фасції більше натягуються і ви можете ефективніше виконати фазу напруження. В результаті, ви отримуєте більш ефективне тренування, включаючи сюди роботу м’язів, розтяжку та розслаблення. Завдяки такому контрасту ви отримуєте ще й майндфулнес ефект – заспокоєння розуму.

04

Розвиток мозку

Заняття Аlfa Gravity розкривають прихований потенціал нашого мозку, розвивають креативність і здатність приймати нестандартні рішення. Це відбувається завдяки тому, що нові форми рухів тіла в незвичному перевернутому положенні активують створення нових синаптичних зв’язків в мозку, що веде до його розвитку.

Що відбувається коли ви тренуєтесь на мотузках Alfa Gravity

Что дает Альфа Гравити

Alfa Gravity – це нова система розвитку тіла, можливостей мозку та посилення життєвої енергії
Тут ви отримаєте можливість пропрацювати тонус своїх м'язів та фасціальні ланцюги розподілу навантаження
Ви будуєте себе наново, у буквальному значенні цього слова
Розвиваючи та вдосконалюючи своє тіло, недоліки та слабкі місця перетворюються на переваги та сильні сторони

Тренажер та систему вправ Alfa Gravity у 2007 році створив Володимир Єзерський (Україна). Сьогодні мотузочки стали популярними у всьому світі.

Автор практики вважає, що на здоров'я людини впливає: їжа, вода, рух, дихання та свідомість. Фізичні вправи та східні медитативні практики не дають 100% результату розвитку свідомості сучасній людині.

Alfa Gravity – система, що сприяє еволюції руху. На сьогодні немає такої системи, яка б зробила повітря доступним не тільки професійним гімнастам

Володимир каже, що коли дитина іде до школи, знижується якість фізичної взаємодії зі світом і, як наслідок, знижується пізнавальна діяльність. Якщо активізувати можливості опорно-рухового апарату у різних амплітудах, можна активізувати набагато більший потенціал нашого мозку.

"Alfa Gravity - технологія молодості"
 Відкритий урок від творця Alfa Gravity - Володимира Єзерського

Кому буде корисно займатися Alfa Gravity?

  • У кого малорухливий спосіб життя і мало часу на тренування
  • У кого є проблеми хребтом, суглобами
  • Хто стежить за вагою та красою своєї фігури
  • Хто хоче розширити можливості свого тіла
  • Кому потрібні нові ідеї та нестандартні рішення
  • Хто хоче надовго залишатися здоровим та молодим

ЗАПИШИСЯ ЗАРАЗ
НА ПРОБНЕ
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ
ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

500 300 грн

Знижка діє ще:

{{_dnn}} {{_hnn}} {{_mnn}} {{_snn}} {{_dl}} {{_hl}} {{_ml}} {{_sl}}

Alfa Gravity Wellness Studio

Дніпро, вул. Короленко, 3

Будинок Побуту, 7 поверх, офіс 703

ЗАПИШИСЬ НА ПРОБНЕ ТРЕНУВАННЯ

(068) 688-19-50